İŞKUR Kütahya Tavşanlı Çukurca Belediyesi Kamu Alımı

İŞKUR Kütahya Tavşanlı Çukurca Belediyesi Kamu Alımı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kütahya Tavşanlı Çukurca Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu alımı yapılıyor. Yapılacak İŞKUR kamu alımı ayrıntıları haberde.

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kütahya Tavşanlı Çukurca Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun 4 kişi kamu alımı yapılıyor. 1 kişi şoför, 3 kişi işçi olarak yapılacak alımın şartları şöyle.

Kütahya İş İlanı

Çukurca Belediyesi

Şoför (Kamyon Şoförü) olarak 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezun en fazla lisans mezun olması, 18 yaşından büyük olması, en az E sınıfı ehliyeti olması ve E sınıfı ehliyete ek olarak D sınıfı sürücü belgesi ile sürülen çekici türündeki araçları kullanabilmesi,  Domaniç ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005368210 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İşçi (Beden İşçisi) olarak 3 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezun olması, 18 yaşından büyük olması, Domaniç ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005367176 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İŞKUR Belediye Kamu iş ilanlarına başvurmak isteyen adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020