İŞKUR Mezuniyet Şartsız 2020 Belediye 10 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Mezuniyet Şartsız 2020 Belediye 10 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Osmangazi Belediyesine mezuniyet şartı olmadan 10 kamu personeli alımı yapılacak. Kariyer kamu alım şartlarını yazdı.

Osmangazi Belediyesi tarafından İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile mezuniyet şartsız 10 kişi kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak alımda personeller Osmangazi Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalıştırılacak.

Belediye kamu alımında temizlik görevlisi(Çöp Personeli) olarak alınacak olan 10 kamu personeli daimi süreli ve haftalık 45 saat çalışma süresi ile alınacak.

Alınacak personellerin emekli olmaması, emeklilik şartlarını taşımaması, bedenen sağlıklı olması, arşiv araştırması yönetmelik şartlarına haiz olması, vardiyalı çalışma şartlarına uygun olması, herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmaması şartları bulunmakta.

İŞKUR 2020 kamu iş ilanına başvurmak isteyen adayların kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik belgesi ve SGK hizmet dökümü ile 11 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını Soğanlı Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:388/2 Osmangazi/Bursa adresinde ilandaki isimle irtibat kurması gerekmektedir.

2020 kamu iş ilanı aşağıdadır.

bursa-belediyesi-kamu-alimi.jpg

 

Son Başvuru Tarihi: 11 Ocak 2020