İŞKUR Öğretmen Evleri İlkokul Mezun 5 Personel Alıyor

İŞKUR Öğretmen Evleri İlkokul Mezun 5 Personel Alıyor

İŞKUR iş ilanı ile MEB Öğretmen evleri bünyesine en az ilkokul mezunu Garson kamu personelleri alınacak. Alınacak personellerde aranan özellikler şöyle.

Öğretmenevleri en az ilkokul mezunu 5 garson personel alımı yapılıyor. Alınacak personeller 2 kişi Mudanya Öğretmenevine, 3 kişi ise Bayat öğretmenevine alım yapılacak.

Mudanya öğretmenevine yapılacak 2 kişi garson alımda adayların Türk vatandaşı olması, son müracaat tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, olması, affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmaması,

Turizm Otelcilik Meslek Lisesi mezunu olması, Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 1 yıl deneyimli olması, Çalışma şekli vardiyalı ve deneme süreli olacak, Mudanya ilçesinde ikamet etmek şartları bulunmaktadır.

Başvuracak adayların 31 Aralık 2019 tarihine kadar 00005324687 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapması gerekmektedir.

Bayat öğretmenevi 3 kişi garson alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, 18 ile 45 yaş aralığında bulunması, Çorum/Bayat ilçesi ikameli olması, yiyecek ve içecek sevisi sertifikası olması, en 1 yıl deneyimli olması şartı bulunmakta olup 00005321966 İŞKUR ilan numarası ile 30 Aralık 2019 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurular İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapılmalı. 

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2019