İŞKUR Öğretmenevi Müdürlüğü 5 Personel Alım İlanı Yayınlandı

İŞKUR Öğretmenevi Müdürlüğü 5 Personel Alım İlanı Yayınlandı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Çankırı Öğretmenevi Müdürlüğü bünyesine en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Çankırı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile müdürlük bünyesine 5 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 4 kişi Garson(Servis Elemanı), 1 kişi işçi kamu personeli alınacak.

İŞKUR iş ilanı kuraya tabi olup taleplere başvuru yapan iş arayanların İŞKUR’a başvurusu sonrasında başvuru listesi Öğretmenevi müdürlüğüne kura çekimi için gönderilerek ve 29 Ocak 2020 tarihinde kura ile alınacak personeller belirlenecek.

İŞKUR kamu iş ilanı 5 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Garson (Servis Görevlisi) 4 kişi alımında adayların erkek ve en az lise mezunu olması, 18 yaşı ile 30 yaş arasında bulunması, adayların SGK hizmet dökümü ile belgelendirerek 6 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, Çankırı merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005365504 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İŞKUR iş ilanı Beden İşçisi 1 kişi alımında adayların kadın ve en az ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 35 yaş arasında bulunması, Çankırı merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005365653 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Çankırı iş ilanı 5 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020