İŞKUR Osmaniye Yarbaşı Belediye KPSS siz Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR Osmaniye Yarbaşı Belediye KPSS siz Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Osmaniye Yarbaşı belediye bünyesine mezuniyet şartsız, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Osmaniye Yarbaşı Belediyesi Personel Ltd. Şti. tarafından yapılan İŞKUR kurum dışı iş ilanı ile şirket bünyesine kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 kişi Temizlik Personeli (temizlikçi) kamu personeli alınacak.

Osmaniye İŞKUR iş ilanı ile alınacak personeller Yarbaşı Belediyesi Hizmet sınırları içerisinde çalıştırılacak. Alınacak kamu personelleri süresiz daimi olarak alınacak.

İŞKUR kamu iş ilanı kurum dışı 1 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Temizlik görevlisi 1 kişi alımında adayların 35 yaşından büyük olmaması, T.C.  vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, okuryazar olması, Yarbaşı belde sınırları içinde ikamet etmesi şartları bulunmaktadır.

Adayların başvurularını bizzat diploma, aile nüfus kayıt tablosu ve ikametgah, adli sicil belgesi, sağlık raporu, nüfus cüzdan örneği ile 20 Ocak 2020 ile 22 Ocak 2020 tarihleri arasında belediyeye yapmaları gerekmektedir. 

Son Başvuru Tarihi: 22 Ocak 2020