İŞKUR Şehirlere 170 En Az İlkokul Mezun Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

İŞKUR Şehirlere 170 En Az İlkokul Mezun Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile yayınlanan ilanda farklı şehirlerdeki güvenlik firmaları bünyesine Güvenlik Görevlisi İŞKUR kamu alımı yapılmakta.

İŞKUR özel iş ilanları yayınlanan ve başvuruları devam eden en az ilkokul mezun 170 Güvenlik görevlisi alım ilanlarını sizler için derledik. Son başvuru tarihlerini kaçırmayın.

Tekirdağ iş ilanı Güvenlik Görevlisi alımı İŞKUR özel iş ilanı ile Ares Koruma ve Güvenlik 20 kişi en ilkokul mezun güvenlik alımında adayların Süleymanpaşa, Tekirdağ merkez, Malkara, Hayarabolu, ikametli olması, erkek ve 25 yaş ile 45 yaş aralığında bulunması, 1,75 ve 1.80 boylarında olan, silahlı güvenlik kartına sahip olan personeller alınacak. 28 Ocak 2020 tarihinde bitecek olup 00005330130 İŞKUR iş ilan numaralı ilanda belirtilen 05495432737 telefonla irtibat kurulması gerekmekte.

İstanbul Güvenlik Personeli alımı İŞKUR iş ilanı ile İnternational bünyesine 20 kişi personel alımında adayların kadın ve erkek 20 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ilçeleri ikametli olmaları, silahsız güvenlik personeli alımı yapılacak. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005341807 olarak verilmiş olup 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvuruların belirtilen ilan numarasındaki telefon numarasından yapılması gerekmektedir.

İstanbul Güvenlik Personeli alımı İŞKUR iş ilanı ile İyon Güvenlik bünyesine 20 kişi personel alımında adayların erkek ve 22 yaş ile 45 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece ilçesi ikametli olmaları, alınacak personeller hadımköy de bulunan projede çalıştırılacak. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005347279 olarak verilmiş olup 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvuruların belirtilen ilan numarasındaki telefon numarasından yapılması gerekmektedir.

İstanbul Güvenlik Personeli alımı İŞKUR iş ilanı ile İyon Güvenlik bünyesine 20 kişi personel alımında adayların erkek ve 22 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması, en az lise mezunu olması, Bayan Güvenlik elemanları için 1.60 boy erkek güvenlik elemanları için 1.70 ve üzeri boy tercih sebebi olacak, Esenyurt, Başakşehir, Bahçelievler, Avcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Zeytinburnu ilçesi ikametli olmaları, alınacak personeller Sefaköy Küçükçekmecede çalıştırlacak. de bulunan projede çalıştırılacak. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005347174 olarak verilmiş olup 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvuruların belirtilen ilan numarasındaki telefon numarasından yapılması gerekmekte.

İzmir Güvenlik Personeli alımı İŞKUR iş ilanı ile Akot Güvenlik bünyesine 40 kişi personel alımında adayların kadın ve erkek  18 yaş ile 45 yaş aralığında bulunması, en az lise mezunu olması, İzmir/Merkez, Karabağlar, Bayraklı, Güzelbahçe, Narlıdere, Gaziemir, Çiğli, Balçova, Menderes, Konak, Buca, Beydağ, Urla, Torbalı, Tire, Selçuk, Seferihisar, Ödemiş, Menemen, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Karaburun, Foça, Dikili, Çeşme, Bornova, Bergama, Bayındır, Aliağa ilçesi ikametli olmaları şartı bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005354885 olarak verilmiş olup 11 Şubat 2020 tarihine kadar başvuruların belirtilen ilan numarasındaki telefon numarasından yapılması gerekmektedir.

İstanbul Güvenlik Personeli alımı İŞKUR iş ilanı ile Gelişim Güvenlik bünyesine 50 kişi personel alımında adayların erkek ve 20 yaş ile 45 yaş aralığında bulunması, en az lise mezunu olması, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ilçeleri ikametli olmaları, özel güvenlik kimlik kartına haiz olmaları. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005355667 olarak verilmiş olup 12 Şubat 2020 tarihine kadar başvuruların belirtilen ilan numarasındaki telefon numarasından yapılması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 12 Şubat 2020