İŞKUR Tecrübeli Tecrübesiz En Az Ortaokul Mezun 400 Kişi Başvuruları Sürüyor 

İŞKUR Tecrübeli Tecrübesiz En Az Ortaokul Mezun 400 Kişi Başvuruları Sürüyor 

İŞKUR tarafından yapılan özel iş ilanı ile kurumsal market bünyesine 400 kişi en az ilkokul mezunu Reyon Görevlisi, Kasiyer personel alımında başvurular sürüyor. 2020 İstanbul İŞKUR iş ilanı alım şart

Kurumsal market zinciri Migros marketler bünyesine İŞKUR iş ilanı ile 400 personel alımı başvuruları devam ediyor. İstanbul İŞKUR iş ilanları ile Anadolu Yakasında çalıştırılmak üzere 200 kişi reyon görevlisi, 200 kişi kasiyer en az ortaokul mezunu personeller alınacak.

Reyon Görevlisi 200 personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması en az ortaokul mezunu olması, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ikametli olmaları tecrübeli tecrübesiz bütün adaylar başvurabilecek. Alınacak personeller full time, part time olarak kasiyer, reyon görevlisi, manav, kasap, satış elemanı olarak çalıştırılacak. İŞKUR iş ilan numarası 00005321982 olarak yayınlandı adayların 22 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmekte.

Kasiyer 200 personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması en az ortaokul mezunu olması, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy,Adalar ikametli olmaları tecrübeli tecrübesiz bütün adaylar başvurabilecek. Alınacak personeller full time, part time olarak kasiyer, reyon görevlisi, manav, kasap, satış elemanı olarak çalıştırılacak. İŞKUR iş ilan numarası 00005322066 olarak yayınlandı.

Kariyer Kamu İŞKUR işçi ilanlarına başvuracak adayların 22 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını firmanın internet sitesinden veya herhangi bir mağazasından yapmaları gerekmekte.

migros2.jpg

Son Başvuru Tarihi: 22 Ocak 2020