İŞKUR Temizlik Personeli Alımı!Aksaray Üniversitesi Daimi En az İlkokul Mezun 12 Personel Alıyor

İŞKUR Temizlik Personeli Alımı!Aksaray Üniversitesi Daimi En az İlkokul Mezun 12 Personel Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Aksaray Üniversitesi en az İlkokul mezunu kamu personelleri alımı yapılıyor. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Aksaray Üniversitesi İdari Mali İşler Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 12 kişi Temizlik Görevlisi personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller daimi ve tam zamanlı alınacak.

İŞKUR iş ilanı ile alımı yapılacak olan 12 kamu personeli alım şartları şöyledir.

Aksaray İş İlanı

Aksaray Üniversitesi

Temizlik Görevlisi 9 kişi alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, kadın ve erkek görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, Sultanhanı, Gülağaç, Eskil, Sarıyahşi, Güzelyurt, Ağaçören, Ortaköy, Aksaray merkez ikametli olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005393883 olarak ilan edildi.

Temizlik Görevlisi 1 kişi alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, kadın ve erkek görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması,  18 ile 35 yaş aralığında bulunması, Eskil ilçesi ikametli olması tercih sebebi olacak. İŞKUR iş ilan numarası 00005393891 olarak ilan edildi.

Temizlik Görevlisi 2 kişi alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, kadın ve erkek görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması,  18 ile 35 yaş aralığında bulunması, eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olduğunu belgelendirmek, Sultanhanı, Gülağaç, Eskil, Sarıyahşi, Güzelyurt, Ağaçören, Ortaköy, Aksaray merkez ikametli olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005393908 olarak ilan edildi.

Yukarıdaki Güvenlik Görevlisi alım ilanı için İŞKUR’a başvuran adaylar içerisinden 21 Şubat 2020 tarihinde saat 09:30 da Aksaray Üniversitesi Konferans salonunda kura çekim işleri yapılacak.

Yapılacak kura çekimi sonrasında sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların üniversite tarafından duyurulacak tarihlerde aşağıdaki belgelerle Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına Başvuracaklar.

Başvuru Dilekçesi,

Nüfus Cüzdanı aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi,

Son bir ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi,

Son bir ay içerisinde alınmış adli sicil belgesi,

Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı ile 1 adet fotokopisi,

Erkek adaylar için son bir ay içinde alınmış Askerlik Durum Belgesi,

Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar kadrolarına başvuracak adaylardan durumlarına göre Terörle mücadelede yaralandığını gösteren sağlık raporu ve komutanlık yazısının aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi,

Eski hükümlü belgesinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

İŞKUR kamu temizlik personeli alımında adayların 14 Şubat 2020 tarihine kadar yukarıda belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Türkiye geneli tüm kamu alım ilanlarını incelemek için telefon uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2020