İşkur Üzerinden 14 Şehirde 159 Güvenlik Görevlisi  Alımı

İşkur Üzerinden 14 Şehirde 159 Güvenlik Görevlisi Alımı

Farklı illerde olmak üzere Güvenlik Görevlisi Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda birçok ilde İŞKUR üzerinden 159 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı bildirildi.

Farklı illerde olmak üzere Güvenlik Görevlisi Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda 14 ilde faaliyetine devam  özel firma ve kuruluşlar tarafından İŞKUR üzerinden 159 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı bildirildi.  AFYONkariyerkamu.com 
Güvenlik Görevlisi Alımı İçin Başvuracak Adaylardan İstenilen Belgeler
a - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların nüfus cüzdanı aslı veya ilgili firma tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
b - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
c - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
d - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
e - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.
f  - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
g - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.
h - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.
i  - Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan adayların varsa sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi ilgili firma tarafından onaylanabilir.
Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı İçin Başvuru Bilgisi
Verilen ilanlara göre son başvuru tarihi değişiklik göstermektedir. İlgili ilanın son başvuru tarihinin dikkate alınması gereklidir.
Güvenlik Görevlisi ilanına başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Bunun için öncelikle adayların İŞKUR web sitesine üye olmaları ve https://esube.iskur.gov.tr/  web adresine şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Daha sonra” İş İlanları” kısmındaki “Meslek” bölümüne “Güvenlik Görevlisi ’’ yazılması ve “Şehir”  seçildikten sonra “Ara” butonuna tıklanması yeterli olacaktır. 
Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılan İller
İstanbul  İzmir  Bursa  Balıkesir  Sakarya  Gaziantep  Denizli  Mersin  Konya  Kocaeli  Manisa  Tekirdağ  Edirne  Afyonkarahisar  

guvenlik1.pngguvenlik2.pngguvenlik3.png

Son Başvuru Tarihi: 07 Şubat 2021