İŞKUR Üzerinden Belediye İlkokul 12 Beden İşçisi Alımı 

İŞKUR Üzerinden Belediye İlkokul 12 Beden İşçisi Alımı 

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında 12 beden işçisi alımı yapıyor Isparta Yenişarbademli Belediyesi.

İŞKUR üzerinden Isparta iş ilanları kapsamında Yenişarbademli Belediyesi personel alımı yapılması için iş ilanı yayımlamış olup, yayımlanan ilanda 12 beden işçisi alımı yapacağını duyurmuştur.

Genel Başvuru Şartları

** Yenişarbademli Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
** Yenişarbademli Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
** Yenişarbademli Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
** Yenişarbademli Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir. 
** Yenişarbademli Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
** Yenişarbademli Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

yenisarbademli-belediyesi2.jpg

Adaylardan İstenilen Belgeler

a –Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
d - Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
e - Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
f - Belediye Başkanlığı  personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların çalışılan süreler için hizmeti dökümü gereklidir.
g - Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 16.04.2021 günüdür.
Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Bunun için öncelikle adayların İŞKUR web sitesine üye olmaları ve https://esube.iskur.gov.tr/  web adresine şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Daha sonra” İş İlanları” kısmındaki “İşyeri Unvanı” bölümüne “Belediye” yazılması ve “Şehir” seçildikten sonra “Ara” butonuna tıklanması yeterli olacaktır.

yenisarbademli-belediyesi.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 16 Nisan 2021