İŞKUR’dan Adana İl Geneli İlanları

İŞKUR’dan Adana İl Geneli İlanları

İŞKUR üzerinden farklı firmalar tarafından iş ilanları yayımlandı. Kamu ve özel kurumlara vasıflı vasıfsız, farklı öğrenim düzeylerinde personel alınacak. Detaylar haberimizin devamında…

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında Adana ili için yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR’un ‘’Adana iş ilanları’’ kategorisinde yer alan ilanlara göre, il genelinde en az okuryazar, ilkokul, ilköğretim, ortaöğretim (lise), ön lisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılacak. İş başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Peki, Adana ilinde personel alımı yapan kurumlar hangisi? Vasıflı-vasıfsız işçi alımı yapan fabrikalar, üretim tesisleri, özel kurumsal şirketler, kamu kurumları ve diğer tüm memur-işçi arayan kurumların güncel ilanları aşağıda verilmiştir.


ADANA ARANAN MESLEKLER

Adana il geneli için toplam 484 farklı iş ilanı yayınladı. Bu yayınlanan güncel iş ilanlarında göre Adana’da vasıflı-vasıfsız, engelli ve engelsiz, bay-bayan toplam 3 bin 766 personel alımı yapılacaktır. Farklı branşlardan sağlık personeli, Mühendis, Öğretmen, Eğitmen, Tekniker, Teknisyen yanı sıra şoför, temizlik personeli, inşaat ustası, satış temsilcileri, market elemanı ve onlarca meslekten personel alınacak olup, başvurular her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 2021 Ağustos ayı sonuna kadar devam edecektir.
Aşağıda, İŞKUR’un Adana İş İlanları kategorisinde yayınlanmış bazı işçi alım ilanları bulunmaktadır. Aşağıda verilen ilanlar dahil, Adana il geneli için yayınlanan tüm iş ilanlarını görüntülemek ve hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için;
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx 
 (Ardından, açılan sayfada yer alan ‘’İl Seçeneği’’ kısmından ‘’ADANA’’ ilini seçip, sağ alt tarafta bulunan ‘’ARA’’ butonuna basınız)

Son Başvuru Tarihi: 31 Ağustos 2021