İSPER 21 En Az İlkokul Şoför Alacak

İSPER 21 En Az İlkokul Şoför Alacak

İSPER şoför alımı ile ilgili yayımladığı ilanda en az ilkokul mezunu 21 şoför alınacağını belirtti. Personel alımı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından daimi kadro için yapılacak.

İSPER İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu olan deneyimli - deneyimsiz daimi kadroya dahil olmak üzere personel alımı için yayımlamış olduğu ilanda 21 şoför (yolcu taşıma) alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 20 Mayıs günü başlıyor. İlan İŞKUR üzerinden İstanbul için verilmiştir.
Alım yapılacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması, aktif araç kullanıyor olması istenmektedir. Yeni mezun veya deneyimli adaylar başvuru yapabilirler. Adayların temel ilk yardım sertifikasına sahip olması ise tercih sebebidir.

isper-003.png

Çalışma süresinin 45 saat olarak belirtilmiş olduğu ilanda çalışma saatleri de 08.00 - 17.00 olarak belirtilmiştir. Çalışma alanı İstanbul genelinde ve Evde Sağlık Hizmetleri Projeleri kapsamındadır. 

Başvuru adresi olarak ilan metninde başvuru@isper.istanbul web adresi verilmiştir. Başvurular bu web adresine mail gönderilerek yapılacaktır. Adayların başvurularını 20 Mayıs 2021 ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Bu sırada evrak istenmeyecektir. Mülakat için yer ve zaman daha sonra mesaj veya mail yolu ile bildirilecektir.  

İstanbul Personel Yönetimi A.Ş. (İSPER A.Ş.)
Merkez Mah. Silahtarağa Cd. No: 83/1 Eyüpsultan İstanbul
İrtibat için telefon 4447733 fax numarası da 2123694303 olarak verilmiştir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Mayıs 2021