İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sınavsız Sağlıkçı ve Büro Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sınavsız Sağlıkçı ve Büro Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa sınav yapılmaksızın 32 sağlıkçı ve büro personeli alımı için iş ilanları yayımladı. Sağlıkçı ve büro personel alımı şartları neler ve başvurular nasıl yapılacak?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sınavsız 32 personel alacak. 28 hemşire, 2 ebe ve 2 büro personeli alımı yapılacak.


İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Başvuru Şartları

1-Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. 
2-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 
3-Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak. 
4-Başvuracak adaylar 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. Lisans Mezunları için 2020 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır. 
5-5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar. 


İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Başvurusu İçin Gereli Evrak

-Fotoğraflı Başvuru formu 
-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi 
-Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi 
-KPSS sınav sonuç belgesi -Büro Personeli (Muhasebe) başvurusu için 2 yıl deneyim şartını sağladığına dair belge 

 

Pamukkale Üniversitesi 4b Alım İlanları 110 Kişilik Kadro Açıklandı

Devlet Üniversitesi Ortaöğretim Ve Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

 

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Başvuru Bilgileri

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbulc.edu.tr/adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. 

st-1-001.pngst-2-001.png

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2022

Popüler İlanlar