İstanbul Üniversitesi En Az Lise Mezunu 131 Sağlık Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi En Az Lise Mezunu 131 Sağlık Personeli Alımı

İstanbul üniversitesi en az lise mezunu Çocuk gelişimci, Sosyal Çalışmacı ve Hemşire alanlarında 131 Memur Alımı yapılacaktır. KPSS puan sıralaması İle sağlık personeli alımı yapılacaktır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü Resmi Gazetede yayınladığı ilan ile 131 kamu personeli alacağını duyurdu. En az lise mezunu 131 memur alımı kadro dağılımı 100 lise mezun hemşire, 29 lisans mezun hemşire, 1 lisans mezun çocuk gelişimcisi ve 1 kişi lisans mezunu sosyal çalışmacı olarak istihdam edilecektir. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 23 Ocak 2019 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak adaylar Lise ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. Kazanan adaylara güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacaktır. 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması gerekmektedir.

Adaylar 23 Ocak 2019 günü içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbulc.edu.tr adresindeki Başvuru Formunu ve Başvuru Dilekçesini eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa 131 Memur Alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 23 Ocak 2019