İZENERJİ Personel Alımı 86 Kişilik Kadro Başvuruları

İZENERJİ Personel Alımı 86 Kişilik Kadro Başvuruları

İŞKUR iş ilanları üzerinden ilkokul ortaokul lise ön lisans ve lisans mezunu 86 daimi engelli-engelsiz personel alımı yapılması için İZENERJİ personel alımı ilanları yayımlandı.

İŞKUR üzerinden 86 daimi personel alımı için İZENERJİ personel alımı ilanları yayımlandı yayımlandı. İlkokul ortaokul lise ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlanlar kapsamında İzmir İZENERJİ 2 antrenör, 10 büro personeli, 6 çağrı operatörü, 2 çocuk gelişimcisi, 2 dağıtım personeli (gıda), 2 eğitmen, 2 hemşire, 2 kaloriferci, 2 müzisyen, 2 odacı (engelli), 4 odacı, 1 prsonel sorumlusu, 1 sayaç açma kapama personeli (su) 2 şöfor, 2 şoför (engelli), 5 temizlik personeli, 4 vasıflı işçi (ahşap kalıpçısı), 2 şoför, 2 vasıflı işçi (betonarme demircisi),5 vasıflı işçi, 6 vasıfsız işçi (engelli), 18 vasıfsız işçi, 2 veteriner teknikeri, 2 yardımcı personel alacak.


İZENERJİ PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ

İZENERJİ personel alımı ilanına son başvuru tarihi 05.01.2022 günü olup başvurular www.izenerji.com.tr adresine CV gönderilerek yapılacaktır. Başvuru yapılmak istenen pozisyon belirtilmelidir.                                                           www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 05 Ocak 2022

Popüler İlanlar