İZENERJİ Personel Alımı İçin 75 İşçi Ve Memur ilanı Yayımladı

İZENERJİ Personel Alımı İçin 75 İşçi Ve Memur ilanı Yayımladı

İŞKUR iş ilanları üzerinden İZENERJİ personel alımı ilanı ile ilkokul ortaokul lise ön lisans lisans mezunu 25 branştan 75 işçi ve memur alımı yapacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden ilkokul ortaokul lise ön lisans lisans mezunu İZENERJİ  personel alımı yapacak. 25 branştan 72 personel olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi 1 inşaat teknikeri, 1 iç mimar, 10 büro personeli, 2 bilgisayar programcılığı teknikeri, 2 çağrı operatörü, 5 temizlik personeli, 1 sıhhi tesisat teknikeri, 2 şoför, 1 kaloriferci, 10 işçi, 1 PVC doğrama, 1 sıva ustası, 1 izalosyo ustası, 2 marangoz ustası, 6 boyacı, 2 duvar ustası, 2 asansör ustası, 2 bilgisayar yazılım teknisyeni, 3 acil tıp teknikeri, 2 elektrik teknolojisi teknikeri, 1 gassal, 1 harita teknikeri, 3 dağıtım personeli, 5 elektrik teknikeri, 5 elektrik teknisyeni alacak.


İZENERJİ Personel Alımı Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgeler

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan fotoğraflı öz geçmiş istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.


İZENERJİ Personel Alımı Genel Başvuru Şartları

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


Başvuru Bilgileri

İZENERJİ personel alımı ilanına başvurular 13.12.2021 - 15.12.2021 tarihleri arasında www.izenerji.com.tr adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Tam ilan metni için BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 15 Aralık 2021

Popüler İlanlar