İzmir Büyükşehir Belediyesi Daimi Kadroda 39 personel alımı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Daimi Kadroda 39 personel alımı!

İzmir Büyükşehir belediyesi farklı unvanlarda 40 yaş sınırlı 39 personel alımı yapacağını İŞKUR üzerinden duyurdu. Detaylar haberimizde…

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İZELMAN Tic. A.Ş., İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İZERJİ Tic. A.Ş. ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı GRANDPLAZA Tic. A.Ş. İŞKUR’da yaptıkları açıklamada alınacak 39 personelin daimi kadrolarda 5 Güvenlik Görevlisi, 3 Büro Elemanı, 1 İnşaat Teknikeri, 2 Gıda Teknikeri, 1 Teknisyen (Kaynakçı), 2 Elektrik Teknikeri ve 25  Vasıfsız İşçi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

İzenerji Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler Daimi kadro 5 personel

Silahsız Güvenlik Görevlisi için En az Ortaokul, Silahlı Güvenlik Görevlisi için en az Lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Geçerlilik süresi devam eden Özel Güvenlik Kimlik Kartı veya çalışma iznine sahip olmak ve İzmir ve Çevresinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler;

Özel Güvenlik Görevlisi kartı fotokopisi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 30 Haziran 2020’dir.

Bu ilan izmir işkur ilanları kategorisinden verilmiştir.

Bu İlanda İkamet Şartı Bulunmaktadır.

İzelman Büro Elemanı için aranan nitelikler Daimi kadro 2 personel

Türk vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak, En az Lisans mezunu olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak şartları aranmaktadır.

İzelman İnşaat Teknikeri için aranan nitelikler Daimi kadro 1 personel

Türk vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler;

Bir sayfalık Özgeçmiş (CV) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 29 Haziran 2020’dir.

Bu ilan İzmir İŞKUR ilanları kategorisinden verilmiştir.

İBB Grand plaza Gıda Teknikeri için aranan nitelikler Daimi kadro 2 personel;

Yüksekokul mezunu olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, 40 yaşını aşmamış olmak ve İzmir ve çevresinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İBB Grandplaza Büro Elemanı için aranan nitelikler Daimi kadro 1 personel;

Lise mezunu olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak ve Ödemiş ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İBB Grandplaza Teknisyen (Kaynakçı) için aranan nitelikler Daimi kadro 1 personel;

Meslek Lisesi mezunu olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, 40 yaşını aşmamış olmak ve Ödemiş ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İBB Grandplaza Elektrik teknikeri için aranan nitelikler Daimi kadro 2 personel;

Yüksekokul mezunu olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, 40 yaşını aşmamış olmak ve Ödemiş ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İBB Grandplaza Vasıfsız İşçi için aranan nitelikler Daimi kadro 25 personel;

En Az İlkokul mezunu olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, 40 yaşını aşmamış olmak ve Ödemiş ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 30 Haziran 2020’dir.

Bu ilan İzmir İŞKUR ilanları kategorisinden verilmiştir.

Bu İlanda İkamet Şartı Bulunmaktadır.

Güvenlik görevlisi başvuru kılavuzu için tıklayınız.

İnşaat teknikeri ve büro elemanı başvuru kılavuzu için tıklayınız.

İBB Grandplaza büro elemanı, gıda teknikeri, teknisyen, elektrik teknikeri ve vasıfsız işçi başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 30 Haziran 2020