İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı! Sona Eriyor

İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı! Sona Eriyor

İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. Yayınlanan iş ilanında İzmir Kalkınma Ajansı bünyesine 3 uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 2 Destek Personel alımı gerçekleştir

İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. Yayınlanan iş ilanında İzmir Kalkınma Ajansı bünyesine 3 uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 2 Destek Personel  alımı gerçekleştirilecek.
İzmir Kalkınma Ajansı Persone  Alımı 
İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. Yayınlanan iş ilanında İzmir Kalkınma Ajansı bünyesine 3 uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 2 Destek Personel  alımı gerçekleştirilecek. 
BAŞVURU BİLGİLERİ 
İzmir Kalkınma Ajansı  Personel  Alımı son başvuru tarihi 4 Ararlık 2020 olarak açıklanmıştır. 
Başvurmak isteyen kişilerin başvurularını ajanssina basvuru.sanayi.gov.tr adresinde bulunan İzmir Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapmaları gerekmektedir. Adayların, sınav giriş şartlarını ve tercih nedenlerini kanıtlayıcı bilgi ve belgeleri elektronik ortamda taratıp başvuru formunun ilgili bölümlerine eklemeleri zorunludur.
ADAYLARDAN İSTENEN  BELGELER
1 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanı için başvuracak adaylardan Türkiye Cumhuriyeti  Kimlik Belgesi istenmektedir.
2 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak erkek adaylardan  askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı istenmektedir. 
3 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak  bütünü adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı istenmektedir.
4 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak  bütünü adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir. 
BAŞVURU GENEL ŞARTLARI 
1 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak bütün adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir.
2 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak  bütünü adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.
3 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak  bütünü adayların  affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğin, anayasal düzene ve bunun işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekmektedir.  
4 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması gerekmektedir.
5 - İzmir Kalkınma alımı ilanına başvuracak  bütünü adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmaması gerekmektedir. 
6 - İzmir Kalkınma Memuru alımı ilanına başvuracak bütün adayların güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 04 Aralık 2020