Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye KPSS 60 Puanla 3 Kamu Personel Alımı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye KPSS 60 Puanla 3 Kamu Personel Alımı

27 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan ilan ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığına sürekli (daimi kadroda) işçi alımı nitelikli olanlar arasından KPSS 60 puanla yapılacağı DPB’ da ilan edildi.

DPB 27 Mayıs 2019 tarihli ilanında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığına yerleştirilmek üzere 3 kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Büyükşehir Belediye KPSS 60 puan ile daimi kadroda nitelikli 3 personel alımı yapacak. Alım İŞKUR ilanları üzerinden yayınlanmış ve başvuru kabul etmeye başlamıştır. Başvuracaklar aşağıda verilen ilan numarası ile İŞKUR üzerinden internet yolu ile veya şahsen iş kurumuna giderek başvuru yapabilmekteler. Ayrıca tüm Türkiye genelinden başvuru kabul edilmektedir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı Büro İşçisi alım şartları: Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması ve görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmaması gerekmektedir.

Yurt içi ve dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli olmaması, yapılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda göreve başlamalarına bir engeli bulunmaması, Yabancı Dil Sınavından (YDS) (İngilizce) en az 60 puan almış olanlar ve Tercihen Basın, Yayın ve Televizyonculuk konularında tecrübeli olması, İş ilan 00004995252 numarası olarak verilmiştir.

Son Başvuru Tarihi: 31 Mayıs 2019