Kamu İlanı ile Belediyeye Mükeffel Devlet Memurları Alınacak

Kamu İlanı ile Belediyeye Mükeffel Devlet Memurları Alınacak

Yapılan kamu iş ilanları ile Bingöl Belediyesi bünyesine mükeffel devlet memuru kamu personeli alımı yapılacak. Ayrıntılar kariyer kamu haber içeriğimizde.

Resmi kamu kurum ve kuruluşları tarafından beklenen yeni memur alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Bingöl Belediyesi tarafından kamu iş ilanı ile belediye bünyesine mükeffel 5 kişi 657 sayılı devlet memurları kanununa göre memur alınacak.

Alınacak kamu personelleri mükeffel mali sorumluluk taşıyan Veznedar olarak alınacak olup alımlar KPSS puanına göre ve sözlü sınavı ile yapılacak.

Bingöl İş İlanı

Bingöl Belediye Başkanlığı

Veznedar olarak alınacak 3 mükeffel memur alımında adayların kadın ve erkek Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonomi veya Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olması, 2018 yılı KPSS P3 puanının 70 ve üzerinde olması,

Veznedar olarak alınacak 2 mükeffel memur alımında adayların kadın ve erkek Meslek Yüksekokullarının Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı veya Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinin birinden mezun olması, 2018 yılı KPSS P93 puanının 70 ve üzerinde olması şartları bulunmaktadır.
Başvuru için özel şartlar şöyle ilan edildi.

İlan edilen veznedar kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olması,
Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması,

Başvurular Ne Zaman ve Nereye Yapılacak?

Adaylar başvurularını 27 Nisan 2020 tarihi ile 30 Nisan 2020 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde elektronik ortamda belediyenin bingöl.bel.tr internet adresinden veya şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Yenişehir Mah. Kutluay Sok. No:4 Bingöl adresi Bingöl Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne göndermeleri gerekmektedir.

Bingöl Belediyesi 5 Veznedar memur alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 30 Nisan 2020