Kamu İlkokul Ortaokul Lise Farklı Branşlarda Personel Alıyor

Kamu İlkokul Ortaokul Lise Farklı Branşlarda Personel Alıyor

İŞKUR İş İlanları üzerinden farklı branşlarda 28 personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında ilkokul, ortaokul, lise mezunu kamu işçisi alınacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 28 kamu işçisi yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi  1 beko loder (kazıcı-yükleyici) operatörü, 1 gassal, 2 greyder operatörü, 1 döner kepçeli ekskavatör, 1 ekskavatör (kazma ve yükleme) operatörü, 22 şoför alacak.
 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞVURU BİLGİLERİ 

Personel alımı ilanı için başvurular 23.09.2021 - 24.09.2021 tarihleri arasında www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresinden yapılacaktır.  www.kariyerkamu.com  haberidir.

İLAN METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 24 Eylül 2021