Kamu Kurum Dışı Personel Alımı Memur Alımı İşçi Alımı

Kamu Kurum Dışı Personel Alımı Memur Alımı İşçi Alımı

Kamu kurum dışı personel alım ile engelli engelsiz İzmir Belediyesi personel alımı şoför temizlik personeli büro personeli çağrı operatörü alacak.

İŞKUR kamu kurum dışı personel alım İlanları ile izmir belediyesi personel alımı yapacak. İlkokul ve lise mezunu 1 kamyon şoförü, 2 çağrı operatörü (engelli), 7 büro personeli (engelli), 5 temizlik personeli (engelli) olmak üzere 15 personel alınacak.


Kamu Kurum Dışı Personel Alımı İçin Gerekli Olan Belgeler

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan fotoğraflı öz geçmiş istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan 2 adet biyometrik fotoğrafı istenmektedir. ( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.


Kamu Kurum Dışı Personel Alımı Genel Başvuru Şartları

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 


Başvuru Bilgileri

İZDOĞA personel alımı ilanına başvurular 13.12.2021 - 14.12.2021 tarihleri arasında https://www.izmir.bel.tr/tr/InsanKaynaklari/259 adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Tam ilan metni için buraya tıklayın

Son Başvuru Tarihi: 14 Aralık 2021

Popüler İlanlar