Kamu Kurum Ve Kuruluşları 569 Personel Alımı Bugün Başladı

Kamu Kurum Ve Kuruluşları 569 Personel Alımı Bugün Başladı

Kamu kurum ve kuruluşları 569 kamu personeli alımı başvuruları bugün başladı. KPSS’li ve KPSS’siz farklı öğrenim düzeylerinden memur ve işçi alınacak.

Kamu kurum ve kuruluşları 569 kamu personeli alımı başvuruları bugün başladı. KPSS’li ve KPSS’siz farklı branş ve öğrenim düzeylerinden memur ve işçi alımı yapılacak. www.kariyerkamu.com haberidir.


Gaziantep Şahinbey Belediyesi
   
Şahinbey Belediye Başkanlığı açıktan atama yolu ile 50 personel alımı için yayımladığı ilan ile zabıta memuru alımı yapacak. 
Son başvuru tarihi 17 Aralık


Kütahya Belediye Başkanlığı

Kütahya Belediye Başkanlığı açıktan atama yolu ile 8 itfaiye eri alımı yapacak.  Başvurular 13-17 Aralık tarihleri arasında yapılacak. 
Son başvuru tarihi 17 Aralık


Burdur Karamanlı Belediye Başkanlığı

Burdur Karamanlı Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilan ile mühendis, ekonomist, tahsildar, itfaiye eri olmak üzere 4 memur alımı gerçekleştirilecek. 
Son başvuru tarihi 17 Aralık


Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Personel Alımı duyurusu yaptı. Silahlı ve silahsız olarak ortaöğretim mezunu 28 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak. 
Son başvuru tarihi 17 Aralık


Adalet Bakanlığı

 Adalet Bakanlığı personel alımı 2021 başvuru duyurusu ile 200 kadrolu psikolog, pedagog, sosyal çalışmacı alacak. 
Son başvuru tarihi 27 Aralı


Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kpss Siz Memur Alımı için yayımladığı ilan ile inşaat mühendisi, harita mühendisi, makine mühendisi, elektrik-elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, jeoloji mühendisi  olarak 170 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar İstanbul, İzmir, Ankara, Edirne, Diyarbakır, Kocaeli, Konya illeri için yapılacak. 
Son başvuru tarihi 31 Aralık


İzmir İZDOĞA

İŞKUR kamu kurum dışı personel alım İlanları ile izmir belediyesi personel alımı yapacak. İlkokul ve lise mezunu 1 kamyon şoförü, 2 çağrı operatörü (engelli), 7 büro personeli (engelli), 5 temizlik personeli (engelli) olmak üzere 15 personel alınacak. 
Son başvuru tarihi 14 Aralık


İstanbul İSPER

İŞKUR İş İlanları üzerinden 22 daimi en az ilkokul yada ilköğretim mezunu personel alımı yapılması için kamuya daimi işçi alımı şartları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi mezar kazma işçisi alacak.
Son başvuru tarihi 15 Aralık


İzmir İZENERJİ

İŞKUR İş İlanları üzerinden ilkokul ortaokul lise ön lisans lisans mezunu İZENERJİ  personel alımı yapacak. 25 branştan 72 personel olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi 1 inşaat teknikeri, 1 iç mimar, 10 büro personeli, 2 bilgisayar programcılığı teknikeri, 2 çağrı operatörü, 5 temizlik personeli, 1 sıhhi tesisat teknikeri, 2 şoför, 1 kaloriferci, 10 işçi, 1 PVC doğrama, 1 sıva ustası, 1 izalosyo ustası, 2 marangoz ustası, 6 boyacı, 2 duvar ustası, 2 asansör ustası, 2 bilgisayar yazılım teknisyeni, 3 acil tıp teknikeri, 2 elektrik teknolojisi teknikeri, 1 gassal, 1 harita teknikeri, 3 dağıtım personeli, 5 elektrik teknikeri, 5 elektrik teknisyeni alacak. 
Son başvuru tarihi 15 Aralık


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2021

Popüler İlanlar