Kamu Kurum Ve Kuruluşları 6 İlde 241 Kişilik Kadroya Öğrenim Şartsız İlkokul İlköğretim Lise Ön Lisans Mezunu Personel Alımı

Kamu Kurum Ve Kuruluşları 6 İlde 241 Kişilik Kadroya Öğrenim Şartsız İlkokul İlköğretim Lise Ön Lisans Mezunu Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 6 ilde 241 kişilik kadroya öğrenim şartsız, ilkokul, ilköğretim, lise, ön lisans mezunu personel alımı için ilanlar yayımladı.

İŞKUR iş ilanları üzerinden 6 ilde 241 kişilik kadroya öğrenim şartsız, ilkokul, ilköğretim, lise, ön lisans mezunu personel alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Mersin Büyükşehir 10 garson, Bursa BURFAŞ 2 aşçı, İstanbul Çevre Yönetimi 9 elle süpürme şoförü, 42 elle süpürme işçisi, İstanbul Gaz Dağıtım 165 tekniker, Tunceli Çemişgezek 3 beden işçisi, Manisa Akhisar 2 özel güvenlik personeli, 4 beden işçisi, Kütahya Hisarcık 2 büro işçisi, 1 kabin görevlisi, 1 aşçı yardımcısı alacak.

 

Kamuya Sabah 8 Akşam 6 Çalışacak Daimi Personel Alımı Yapılacak

İBB Personel Alımı İş Başvurusu 165 Kişilik Kadro İçin Aranan Şartlar Neler?

 

KAMU KURUM VE KURULUŞLARI PERSONEL ALIMI BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.

 

İZELMAN 10 Meslekten Belediye Personel Alımı için İlan Yayımladı

51 En Az ilköğretim 40-45 Yaş Sınır İSTAÇ Personel Alımı

 

KAMU KURUM VE KURULUŞLARI PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI  

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI PERSONEL ALIMI İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 20 Ocak 2022 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Mersin Büyükşehir 
https://media.iskur.gov.tr/51981/mersin-buyuksehir-belediyesi-denizkizi-turizm-a-s-20-01-2021.pdf 
Bursa BURFAŞ
https://media.iskur.gov.tr/52200/bursa-burfas-san-tic-a-s-20-01-2022.pdf 
İstanbul Çevre Yönetimi 
https://media.iskur.gov.tr/52209/istanbul-cevre-yonetimi-san-ve-tic-a-s-20-01-2022.pdf 
İstanbul Gaz Dağıtım
https://media.iskur.gov.tr/52316/istanbul-istanbul-gaz-dagitim-san-tic-a-s-20-01-2022.pdf 
Tunceli Çemişgezek 
https://media.iskur.gov.tr/52339/tunceli-cemisgezek-belediyesi-per-ltd-sti-20-01-2022.pdf 
Manisa Akhisar 
https://media.iskur.gov.tr/52423/manisa-akhisar-belediyesi-personel-a-s-20-01-2022.pdf 
Kütahya Hisarcık 
https://media.iskur.gov.tr/52430/kutahya-hisarcik-beld-gida-tas-tur-san-tic-ltd-sti-20-01-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2022

Popüler İlanlar