Kamu Kurum Ve Kuruluşları 60 İşçi Ve Memur Alımı

Kamu Kurum Ve Kuruluşları 60 İşçi Ve Memur Alımı

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Kurum Ve Kuruluşları kamu personeli alımı için iş ilanları yayımlandı. 60 işçi ve memur alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Kurum Ve Kuruluşları 60 işçi ve memur alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar Aydın Büyükşehir Belediyesi 2 beden işçisi, Kütahya Cevizdere 2 büro işçisi, 1 ekskavatör operatörü, 1 ekskvatör bakımcısı, İstanbul Zeytinburnu 2 aşçı yardımcısı, 1 aşçı, Denizli Çal Belediyesi 1 şoför, 2 operatör, 1 temizlik görevlisi, 1 inşaat ustası, 2 inşaat işçisi, 1 beden işçisi (genel), 1 büro işçisi, Muğla Büyükşehir Belediyesi 1 makine teknikeri, 2 buldozer (dozer) operatörü, Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı  29 sürekli işçi, Tokat Almus Belediyesi 1 temizlik işçisi, 1 çevre teknikeri, 1 elektrik teknikeri, İzmir İZELMAN 4 büro elemanı, İstanbul KİPTAŞ 3 şoför alımı yapılacağını duyurdu. www.kariyerkamu.com haberidir.


Kamu Kurum Ve Kuruluşları İşçi Ve Memur Alımı İçin İstenilen Belgelerin Bazıları

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


Kamu Kurum Ve Kuruluşları İşçi Ve Memur Alımı Genel Başvuru Şartları

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir. 
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


Kamu Kurum Ve Kuruluşları İşçi Ve Memur Alımı Başvuru Bilgileri 

İlanlar için son başvuru tarihi 24.12.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com  haberidir. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi 
https://media.iskur.gov.tr/51731/aydin-buyuksehir-belediyesi-personel-a-s-24-12-2021.pdf 
Kütahya Cevizdere
https://media.iskur.gov.tr/51725/kutahya-cevizdere-turizm-insaat-sanayi-ve-tic-ltd-sti-24-12-2021.pdf 
İstanbul Zeytinburnu 
https://media.iskur.gov.tr/51715/istanbul-zeytinburnu-belediyesi-emek-personel-a-s-24-12-2021.pdf 
Denizli Çal Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/51701/denizli-cal-beld-pers-ltd-sti-24-12-2021.pdf 
Muğla Büyükşehir Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/51700/mugla-buyuksehir-beld-emek-pers-ltd-sti-24-12-2021.pdf 
Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı 
https://media.iskur.gov.tr/51622/milli-saraylar-idaresi-baskanligi-surekli-isci-alimi-24-12-2021.pdf  
Tokat Almus Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/51688/tokat-almus-beld-pers-ltd-sti-24-12-2021.pdf 
İzmir İZELMAN 
https://media.iskur.gov.tr/51660/izmir-izelman-gen-hiz-tic-a-s-24-12-2021.pdf  
İstanbul KİPTAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/51659/istanbul-konut-imar-plan-tur-uls-san-tic-a-s-24-12-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 24 Aralık 2021

Popüler İlanlar