Kamu Kurum Ve kuruluşları Belediye Bakanlık Belediyeler Birliği 68 Personel Alımı

Kamu Kurum Ve kuruluşları Belediye Bakanlık Belediyeler Birliği 68 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu kurum ve Kuruluşları tarafından 68 personel alımı yapılması için iş ilanları yayımlandı. Hangi illerden personel alınacak?

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu kurum ve Kuruluşları 68 personel alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Turizm ve Kültür Bakanlığı 2 arkeolog, 4 beden işçisi, İzmir İZDENİZ 1 engelli temizlik personeli, 4 iskele personeli, 2 gişe personeli, İzmir İBB Grandplaza 2 aşçı yardımcısı, 1 aşçı, İstanbul Küçükçekmece 1 ambar/depo sorumlusu, 1 garson, İzmir İZELMAN 14 iş makinesi operatörü, 1 iç mimar,  İstanbul Sultangazi 2 bilgiişlem teknik personeli, 1 sistem ve ağ yöneticisi, İstanbul BELBİM 1 proje ve ürün yönetim kıdemli uzmanı, 1 bilgi teknolojileri operasyon müdürü, Bursa Osmangazi 10 çöp personeli, Türkiye Belediyeler Birliği 4 yazılım ve veri tabanı uzmanı, İstanbul Beltur 1 iş geliştirme uzmanı, 1 finans personeli, 1 İK eğitim ve geliştirme uzmanı, 1 satınalma şefi, 2 bölge amiri/saha yöneticisi, 1 grafik tasarım uzmanı, 1 satınalma müdürü, 1 satınalma uzmanı, 1 muhasebe uzmanı, 1 restoran işletme müdürü, 1 sosyal medya uzmanı, 1 finans bütçe mali raporlama şefi, 1 lojistik uzmanı, 1 kurumsal satış ve pazarlama uzmanı, 1 gıda mühendisi alımı yapacağını duyurdu. www.kariyerkamu.com haberidir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI ADAYLARINDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 18.02.2022 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
Turizm ve Kültür Bakanlığı Denizli
https://media.iskur.gov.tr/53016/c-users-hasan-guday-desktop-denizli-laodikeia-kazi-baskanligi-18-02-2022.pdf 
İzmir İZDENİZ
https://media.iskur.gov.tr/53003/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-izmir-izdeniz-a-s-18-02-2022.pdf 
İzmir İBB Grandplaza 
https://media.iskur.gov.tr/52986/c-users-hasan-guday-desktop-izmir-ibb-grand-plaza-gida-turz-islt-a-s-18-2-2022.pdf 
İstanbul Küçükçekmece
https://media.iskur.gov.tr/53061/c-users-hasan-guday-desktop-istanbul-kucukcekmece-ins-taah-san-tic-a-s-18-02-2022.pdf 
İzmir İZELMAN
https://media.iskur.gov.tr/52985/c-users-hasan-guday-desktop-izmir-izelman-gen-hiz-tic-a-s-18-02-2022.pdf 
İstanbul Sultangazi
https://media.iskur.gov.tr/52967/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-istanbul-sultangazi-beld-pers-a-s-18-01-2022.pdf 
İstanbul BELBİM
https://media.iskur.gov.tr/52952/c-users-hasan-guday-desktop-istanbul-belbim-elektronik-para-ve-odeme-hizmetleri-a-s-18-02-2022.pdf 
Bursa Osmangazi
https://media.iskur.gov.tr/52916/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-bursa-osmangazi-beld-pers-a-s-18-02-2022.pdf 
Türkiye Belediyeler Birliği Ankara
https://media.iskur.gov.tr/52603/d-users-hasan-guday-desktop-ankara-turkiye-belediyeler-birligi-per-a-s-yazilim-ve-veri-tabani-uzmani-ilani-18-02-2022.pdf 
İstanbul Beltur
https://media.iskur.gov.tr/52891/d-users-hasan-guday-desktop-istanbul-beltur-buyuk-istanbul-egitim-turizm-saglik-yatirimlari-isletme-ve-ticaret-a-s-18-02-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 18 Şubat 2022

Popüler İlanlar