Kamu Kurum Ve Kuruluşları Farklı İllerden 39 Personel Alıyor

Kamu Kurum Ve Kuruluşları Farklı İllerden 39 Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Kurum ve Kuruluşları 39 personel alımı için iş ilanları yayımlandı. Hangi illerden alım yapılacak?

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Kurum ve Kuruluşları 39 personel alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında İstanbul Bayrampaşa 1 temizlik personeli,  silahsız güvenlik personeli, Denizli Tavas 2 şoför, İzmir İZELMAN 1 elektrik teknisyeni, 1 büro işçisi, 1 sınıf annesi, 2 otopark görevlisi, Kütahya Merkez SYDV 2 şoför, 6 temizlik personeli, 1 sosyal market çalışanı, Sivas Altınyayla 2 temizlik görevlisi, Burdur Bucak SYDV 4 hasta ve yaşlı bakım elemanı, Sivas Gemerek 6 temizlik görevlisi, Karabük Yenice SYDV 2 temizlik elemanı, Denizli Bekilli SYDV 4 evde yaşlı bakım proje personeli, Edirne Enez SYDV 4 temizlik personeli alımı yapacağını duyuruldu. www.kariyerkamu.com haberidir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI ADAYLARINDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI BAŞVURU BİLGİLERİ  

İlanlar için son başvuru tarihi 16.02.2022 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir. 

İstanbul Bayrampaşa
https://media.iskur.gov.tr/52990/c-users-hasan-guday-desktop-istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hiz-san-tic-ltd-sti-16-02-2022.pdf 
Denizli Tavas
https://media.iskur.gov.tr/52943/c-users-hasan-guday-desktop-denizli-tavbel-cevre-tem-org-ins-ener-san-tic-a-s-16-02-2022.pdf 
İzmir İZELMAN 
https://media.iskur.gov.tr/52859/d-users-hasan-guday-desktop-izmir-izelman-gen-hiz-otopark-ozel-egt-itfaiye-sag-hiz-tic-a-s-16-02-2022.pdf 
Kütahya Merkez SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52798/d-users-hasan-guday-desktop-kutahya-merkez-sydv-16-02-2022.pdf 
Sivas Altınyayla SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52800/d-users-hasan-guday-desktop-sivas-altinyayla-sydv-16-02-2022.pdf 
Burdur Bucak SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52812/d-users-hasan-guday-desktop-burdur-bucak-sydv-16-02-2022.pdf 
Sivas Gemerek SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52877/d-users-hasan-guday-desktop-sivas-gemerek-sydv-16-02-2022.pdf 
Karabük Yenice SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52896/d-users-hasan-guday-desktop-karabuk-yenice-sydv-16-02-2022.pdf 
Denizli Bekilli SYDV 
https://media.iskur.gov.tr/52898/d-users-hasan-guday-desktop-denizli-bekilli-sydv-16-02-2022.pdf 
Edirne Enez SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52961/c-users-hasan-guday-desktop-edirne-enez-sydv-16-02-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 16 Şubat 2022

Popüler İlanlar