Kamu Kurum Ve Kuruluşları Farklı İllerden 60 Personel Alıyor

Kamu Kurum Ve Kuruluşları Farklı İllerden 60 Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden 8 ilde Kamu Kurum ve Kuruluşları 60 kamu personeli alımı yapıyor. Farklı öğrenim düzeyleri ve mesleklerden personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde 60 Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Kamu Kurum ve Kuruluşları 60 personel alıyor. İstanbul Spor Etkinlikleri 8 tesis yöneticisi, 3 tesis yöneticisi yardımcısı, İstanbul BAYPAŞ 2 silahsız güvenlik personeli, 1 temizlik personeli, Mersin Büyükşehir Belediyesi 10 şoför, 1 inşaat mühendisi, 1 büro memuru, Bursa Osmangazi Belediyesi 10 çöp personeli, Tekirdağ Hayrabolu 1 şoför, 4 temizlik işçisi, Ankara TOBAŞ 1 harita mühendisi, 1 makine mühendisi, 1 elektrik mühendisi, 1 inşaat teknikeri, İzmir İZFAŞ 2 halkla ilişkiler görevlisi, 1 teknik servis elemanı, 2 pazarlama satış temsilcisi, Bursa BURFAŞ 1 gıda teknikeri (kasiyer), 1 kasiyer, 1 garson, 1 aşçı yardımcısı, 2 aşçıbaşı, Kütahya Pazarlar SYDV 4 yaşlı ve engelli bakımı/temizlik personeli alımı yapılacağını duyurdu. www.kariyerkamu.com haberidir.


Kamu Kurum Ve Kuruluşları  Başvuruları İçin İstenilen Belgelerin Bazıları

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


Kamu Kurum Ve Kuruluşları  Genel Başvuru Şartları

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


Başvuru Bilgileri 

İlanlar için son başvuru tarihi 10.12.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
İstanbul Spor Etkinlikleri 
https://media.iskur.gov.tr/51295/istanbul-spor-etkinlikleri-ve-isl-tic-a-s-10-12-2021.pdf  
Mersin Büyükşehir Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/51292/mersin-buyuksehir-tic-san-a-s-10-12-2021.pdf 
Bursa Osmangazi Belediyesi 
https://media.iskur.gov.tr/51110/bursa-osmangazi-belediyesi-personel-a-s-10-12-2021.pdf 
Tekirdağ Hayrabolu
https://media.iskur.gov.tr/51282/tekirdag-hayrabolu-belediyesi-personel-ltd-sti-12-12-2021.pdf 
İstanbul BAYPAŞ
https://media.iskur.gov.tr/51291/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hiz-san-tic-ltd-sti-10-12-2021.pdf 
Ankara TOBAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/51248/ankara-tobas-toplu-konut-a-s-buyulsehir-belediyesi-ins-emlak-mimarlik-proje-a-s-10-12-2021.pdf 
İzmir İZFAŞ
https://media.iskur.gov.tr/51136/izmir-izfas-tic-a-s-10-12-2021.pdf 
Bursa BURFAŞ
https://media.iskur.gov.tr/51126/bursa-burfas-san-tic-a-s-10-12-2021.pdf 
Kütahya Pazarlar SYDV 
https://media.iskur.gov.tr/51122/kutahya-pazarlar-sydv-pers-alimi-10-12-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 10 Aralık 2021

Popüler İlanlar