Kamu Kurumlarına 207 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor

Kamu Kurumlarına 207 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor

Farklı şehirlerde kamu personeli alımı için iş yayımlanan iş ilanları kapsamında Bursa, Aydın, Kahramanmaraş, Mersin, Kütahya, Ankara, Tokat için 207 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Bursa, Aydın, Kahramanmaraş, Mersin, Kütahya, Ankara, Tokat için 207 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. 

ALIM YAPILAN POZİSYONLAR
 

Bursa Yenişehir 
10 Kişi
Beden İşçisi
Aydın Kuşadası 
85 Kişi
Şoför  
Temizlik İşçisi 
Kahramanmaraş KASKİ 
11 Kişi
Eelektrik mühendisi
Hharita Teknikeri
Eelektrik Teknikeri
Makine veya Sıhhi Tesisat Teknisyen 
Mersin Üniversitesi 
21 Kişi
Hemşire
Sağlık Teknikeri 
Ebe 
Kütahya Çavdarhisar SYDV
 2 Kişi
Temizlik Personeli
Şoför
TÜBİTAK SAGE Ankara
77 Kişi
Aday Araştırmacı
Tokat Çat
1 Kişi
GİH Memur

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.
 

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER, BAŞVURU BİLGİLERİ VE İÇERİK LİNKLERİ

Son başvuru tarihi 26.04.2021 günü olup başvurular linklerdeki başvuru bilgileri kısmında bulunan adrese yapılacaktır.
Bursa Yenişehir
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/belediye-kurumu-27-beden-iscisi-aliyor-5872.htm 
Kahramanmaraş KASKİ 
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/belediye-baskanligi-sinavla-11-personel-alimi-5841.htm 
Kütahya Çavdarhisar SYDV
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/sydv-45-yas-siniri-temizlik-personeli-ve-sofor-aliyor-5710.htm 
TÜBİTAK SAGE 
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/tubitak-sage-77-personel-alacak-5641.htm 
Tokat Çat 
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/belediye-baskanligi-ilk-defa-atanmak-uzere-memur-alimi-5507.htm
Mersin Üniversitesi                                                                                                          https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/devlet-universitesi-sinavsiz-sozlesmeli-21-personeli-alimi-5733.htm  
Aydın Kuşadası
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/belediye-baskanligi-2-brans-85-personel-aliyor-5866.htm 

Son Başvuru Tarihi: 26 Nisan 2021