Kamu Kurumu 4 Meslek 24 Sürekli Personel Alımı

Kamu Kurumu 4 Meslek 24 Sürekli Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden 24 daimi Kamu Personeli Alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında temizlik görevlisi de dahil 4 meslekten personel alınacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 24 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi 1 vakumlu zemin süpürme araç şoförü, 10 denetim elemanı, 10 temizlik görevlisi, 3 hafriyat depolama alanı görevlisi alacak.
 

MANİSA BESOT GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


MANİSA BESOT BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına başvurular 13.10..2021 - 14.10.2021 tarihleri arasında cv.manisa.bel.tr adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com

TAM İLAN METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 14 Ekim 2021