Kamu Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Kamu Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Kamu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete üzerinden memur ve sağlık personeli alımı yapılması için İş İlanları yayımladı. İlanlar kapsamında 2 pozisyonda Kamu Personeli Alımı yapılacak.

Resmi Gazete üzerinden Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi yayımladığı İş İlanları ile sözleşmeli personel alımı yapacak. İlanlara göre memur alımı ve sağlık teknikeri alımı yapacak. 2 pozisyonda personel alımı başvuruları 21 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 15 gün daha devam edecektir.


İLAN METNİ

karamanoglu-mehmetbey-uni-ilan-metni-1.pngkaramanoglu-mehmetbey-uni-ilan-metni-2.png


BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

1-Adaylar başvurularını, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Üniversitemiz https://kmu.edu.tr web sayfasında duyurular bölümünden elektronik ortamda yapacaklardır. Başvuruda kimlik, e-Devlet Kapısından da alınabilecek mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, SGK tescil ve hizmet dökümü ve ilave belgeleri sisteme okunaklı şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Şahsen veya posta/kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
2-Adaylar https://kmu.edu.tr adresinde ana ekranda yapılan duyuru üzerinden giriş yaptıktan sonra online başvuru sisteminde başvurmak istediği unvanı seçip, istenen bilgiler tam ve eksiksiz doldurup istenen belgeleri ilgili alanlara yükleyip “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıkladığında online başvurularını tamamlamış olacaklardır.
Adaylar sadece bir kadro ilanına başvuru yapabilecektir. İlgili komisyonca evrak incelemesi adayın online başvuruda eklediği belgeler üzerinden yapılacak olup okunaklı olmayan belgeler dikkate alınmayacak ve başvuru geçersiz sayılacaktır.
3-İstenilen bilgiler doldurulup belgeler yüklenip “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklandıktan sonra başvuru süresince güncelleme yapılamayacak olup tüm sorumluluk adaya aittir. (Yanlış/eksik belge yükleme, farklı mezuniyetle başvurma, yanlış ilana başvurma ve benzeri).
4-Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Atamaları yapılmış olsa bile atamaları iptal edilecek kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir 

Son Başvuru Tarihi: 05 Ekim 2021