Kamuya 563 Kamu Personeli Alım İlanları

Kamuya 563 Kamu Personeli Alım İlanları

İŞKUR iş ilanları ve kurum ilanları ile kamuda çalıştırılmak üzere Şubat ayında başvuruları devam eden  563 kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacak personellerin alım şartları hangi illere alınacak h

Başvuruları önümüzdeki hafta içerisinde hala devam eden İŞKUR ilanları ve resmi kamu kurum ilanları ile kamuya 563 kamu personeli alımı ilanlarını bundan sonra her cumartesi günü yayınlayacağız. Bu hafta alımı devam eden 563 kamu personeli alım şartları ve hangi illere kamu alımı yapıldığı haber içeriğimizde.

563 Kamu Personeli alımı ayrıntıları şöyle;

Tekirdağ İş İlanı

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ilan ile müdürlük bünyesine 4 kişi kişisel durumu engelli kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan iş ilanı ile 4 kişi Büro personeli olarak alınacak. Alım şartlarını incelemek için tıklayınız.

Malatya İş İlanı

Malatya Polisevi Şube Müdürlüğü

EGM polisevi kamu personel alımı kapsamında Malatya Polis evi şube Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile müdürlük bünyesine 6 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 6 kişi Temizlik Personeli kamu personel alınacak. Ayrıntılı iş ilanını incelemek için tıklayınız.

Ankara İş İlanı

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan resmi ilan ile Mühendislik Fakültesi mezun 20 kişi sözlü giriş sınavı ile kamu personeli olacak. Alınacak personeller yer altı maden uzmanı olarak çalıştırılacak. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Denizli, Hatay, Tekirdağ, Yozgat, Kahramanmaraş İŞKUR İş İlanı

Bankalar Personel Alım İlanları

İŞKUR iş ilanları ile yapılan personel alımı haberleri içeriğine göre kurumsal dört banka bünyesine toplam 19 banka memuru alınacak. İş Bankasına 2 Büro Memuru, ING Bank 1 Destek Personeli, Finansbank 10 Satış Memuru, QNB Finans Bank 5 satış danışmanı, Akbank 1 kişi beden işçisi alacak.  Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Ankara İş İlanı

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ilgili kuruluşu Elektrik Üretim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 10 kişi Müfettiş Yardımcısı kamu alımı için sınav yapılacak.  Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Tekirdağ, İstanbul, İzmir İş İlanı

170 Kişi Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR özel iş ilanları yayınlanan ve başvuruları devam eden en az ilkokul mezun 170 Güvenlik görevlisi alım ilanlarını sizler için derledik. Son başvuru tarihlerini kaçırmayın. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Ankara İş İlanı

Ankara Üniversitesi Personeli Alımı

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından ilan edilen kamu alım ilanı ile Üniversitenin bilgi işlem daire başkanlığı ve Tıp Fakültesi Hastanesinde çalıştırılacak 5 sözleşmeli kamu personel alınacak. Alınacak personellerin beşide Uygulama Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak alınacak maaşları kendi içlerinde farklılık gösterecek. Yapılacak alımın ayrıntılarını incelemek için tıklayınız.

Ankara İş İlanı

Ticaret Bakanlığı Personel Alımı

DPB tarafından yapılan son resmi ilan ile Ticaret Bakanlığı bünyesine 22 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan iş ilanı ile alınacak kamu personelleri bakanlığın Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli bilişim personeli olarak alınacak. Alım şartlarını incelemek için tıklayınız.

Bursa, Eskişehir, Bilecik İş İlanı

BEBKA Personel Alımı

Bursa, Eskişehir, Bilecik Kalkınma Ajansı tarafından DPB ile yapılan ilan ile kalkınma ajansı 9 sözleşmeli kamu personeli alıyor. Yayınlanan kamu personel alım ilanına göre 6 Uzman, 1 İç Denetçi, 2 destek personeli kamu alımında yapılacak olan sözlü sınavını geçecek olan personeller Bursa, Eskişehir, Bilecik illerinde ajans tarafından uygun görülecek yerlerde çalıştırılacak. Alım ayrıntıları için tıklayınız.

Ankara, İstanbul İş İlanı

Hazine ve Maliye Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Devlet Personel Başkanlığı ile ilana çıkılan Hazine Ve Maliye Bakanlığı bünyesine 100 kişi Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı alınacak. Alınacak 100 kamu personeli Ankara ve İstanbul illerinde görev yapmak üzere alınacaklar. Ayrıtılar için tıklayınız.

İzmir İş İlanı

Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR tarafından yapılan son ilanlarla özel güvenlik firmasına silahlı ve silahsız güvenlik görevlileri alımı yapılacağı ilan edildi. Alımı yapılacak 50 personel İzmir'de çalıştırılacak. Ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Ankara İş İlanı

Adalet Bakanlığı Personel Alımı

DPB kamu personeli alımı ilanı ile Adalet Bakanlığına 50 kişi Bilgi İşlem Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere Mühendis alınacak. Alınacak mühendis adayları 2018- KPSS (B grubu) puan sırasına konulmak kaydıyla, her bir grup için ayrı ayrı boş bulunan pozisyonun 5 katı aday arasından, Bakanlık tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav ve başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile alınacak. Alım İlanını incelemek için tıklayınız.

Ankara İş İlanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığına 26 kişi Yazma Eser Uzman Yardımcısı ünvanlı kamu personeli alımı için sınav duyurusu yapıldı. Alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Muğla İş İlanı

Marmaris Polisevi Müdürlüğü Personel Alımı

Muğla Emniyet Müdürlüğü İŞKUR kamu iş ilanları ile Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğüne 2 kamu personeli alımı ilan edildi. Alınacak personel 2 kişi Aşçı adaylar arasından seçilecek. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kırşehir İş İlanı

Güzler Sulama Birliği Personel Alımı

Kırşehir kamu iş ilanı ile Güzler Sulama Birliği tarafından İŞKUR iş ilanı ile 1 ziraat mühendisi kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile alınacak personeller Yenice Mah. Atatürk Cad. Ekincioğlu İş Merkezi Kat: 2, Çuğun Barajı Köyü, Güzler Köyü, Ulupınar Köyü, Değirmenkaşı Köyü adreslerinde çalıştırılacak. Alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Çankırı İş İlanı

Türkiye Geneli ve İl Geneli Başvurulu Yaylakent Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Çankırı İli Yaylakent Belediyesi tarafından İŞKUR kamu iş ilanları en az lise mezun Türkiye genelinden ve il genelinden başvuru yapılabilen kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Alınacak personel 1 kişi iş makinesi operatörü, 1 kişi Elektronik Teknikeri ünvanlarında alınacak. Alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

İstanbul İş İlanı

Banka Personeli Alımı

Türkiye Emlak Katılım Bankası tarafından İŞKUR üzerinden yapılan kurum dışı kamu alımı ilanı ile banka bünyesine 7 kişi daimi bankacılık meslek elemanı (Büro Personeli) alınacak. Alınacak personeller bankanın genel müdürlük ve şubelerinde çalıştırılacak. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

İŞKUR iş ilanları ve kamu kurum ilanlarıyla alımlar devam etmekte başvuru son başvuru tarihleri ilan içeriklerindedir.

Son Başvuru Tarihi: 14 Mart 2020