Kamuya 6 Meslekten Kamu Personeli Alınacak

Kamuya 6 Meslekten Kamu Personeli Alınacak

İŞKUR iş ilanları üzerinden 40 daimi Kamu Personeli Alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında 6 meslekten memur ve işçi alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 40 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi  30 okul öncesi öğretmeni, 5 çocuk gelişimi eğitim elemani, 1 sosyolog, 1 planlama mühendisi (elektrik-elektronik müh.), 2 planlama mühendisi (inşaat mühendisi), 1 planlama mühendisi (makine müh.) alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İSPER personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 11 Ekim ve 8 Kasım 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

İLAN METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 08 Kasım 2021