Kamuya En Az Okuryazar Temizlik Personeli Alımı

Kamuya En Az Okuryazar Temizlik Personeli Alımı

Yapılan son İŞKUR iş ilanıyla Abant İzzet Baysal Üniversitesi bünyesine en az okuryazar sürekli kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde. 

İŞKUR kamu iş ilanıyla Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğüne en az okuryazar ve kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak kamu alımında alınacak personeller temizlik görevlisi olarak çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personelleri İzzet Baysal Kampüsü Gölköy Bolu merkezde çalıştırılacaklar.

Bolu İş İlanı

Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Temizlik Personeli 1 kişi personel alımında adayların en az okuryazar olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, Yeniçağa, Dörtdivan, Seben, Mudurnu, Mengen, Kıbrıscık, Göynük, Gerede, Bolu Merkez ikametli olmaları, eski hükümlü veya TMY olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005421455 olarak ilan edildi.

Temizlik Personeli 1 kişi personel alımında adayların en az okuryazar olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, Yeniçağa, Dörtdivan, Seben, Mudurnu, Mengen, Kıbrıscık, Göynük, Gerede, Bolu Merkez ikametli olmaları, adayların kişisel durumlarının engelli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005421442 olarak ilan edildi.

Yapılacak olan 2 temizlik personeli kamu alımında başvurular Bolu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yapılmakta olup şartları taşıyan adayların 02 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarasıyla başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılacak kamu alım ilanlarını telefon uygulamamız üzerinden incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 03 Mart 2020