Kamuya Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli 30 Kişiyi EPDK İŞKUR ile Alıyor

Kamuya Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli 30 Kişiyi EPDK İŞKUR ile Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile yayınlanan ilan ile EPDK bünyesine Güvenlik görevlisi ve Temizlik görevlisi 30 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı.

 Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından yapılan ilan ile İŞKUR aracılığıyla kurum bünyesine 20 kişi temizlik görevlisi, 10 kişi salahlı güvenlik görevlisi kamu personeli alımı yapılacak.

Ankara İş İlanı

Temizlik Personeli (Temizlikçi) 20 kamu personel alımında adayların kadın ve erkek 18 yaş ile 28 yaş aralığında bulunması, lise mezunu olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan İŞKUR iş ilan numarası 00005372737 dir.

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 10 kamu personel alımında adayların kadın ve erkek 18 ile 28 yaş arasında bulunmaları,lise mezun olmaları, T.C. Vatandaşı olmaları, adayların kadınlarda en az 1,60 erkeklerde en az 1,70 boyunda olmak, 5188 sayılı  Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun ilgili maddelerine göre alınmış ve son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı ibareli Özel Güvenlik Sertifikasına ve Kimlik Kartına sahip olmak, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. Yayınlanan İŞKUR iş ilan numarası 00005372707 dir.

EPDK 30 kamu personeli alımı İŞKUR ilanlarına başvurmak için adayların 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020