Kamuya İŞKUR ile En Az İlkokul Temizlik Personeli ve Şoför Alımı Yapılıyor

Kamuya İŞKUR ile En Az İlkokul Temizlik Personeli ve Şoför Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan son kamu iş ilanları ile Çorlu Marmara Ereğlisi Belediyesi bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Alımın ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı Çorlu Marmara Ereğlisi Belediyesi bünyesine Temizlik Personeli ve Şoför personel alımı yapılacak. Yapılacak kamu personeli alımı ilçe genelinden ve geçici bir alım olup 5 ay 29 gün çalışma yapılacak. Kamu personeli olarak 18 kişi Temizlik Personeli, 4 kişi Şoför kamu personeli alımı yapılacak.

Başvurular sonrasında 26 Mart 2020 tarihinde saat 09:30 da Marmara Ereğlisi Belediyesinde kura çekimi yapılacaktır. Gerekli tüm ilanlar belediyenin internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

Tekirdağ İş İlanı

Marmara Ereğlisi Belediyesi

Temizlik Personeli olarak ilçe genelinden alınacak 18 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, adayların kadın, erkek 18 yaşını doldurmuş olması, ilçenin tüm yerleşkelerinde dış mekanda çalışmaya engel durumu olmaması, Marmara Ereğlisi ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005469538 olarak duyuruldu.

Şoför ve Yük Taşıma personeli olarak ilçe genelinden alınacak 4 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, adayların kadın, erkek 18 yaşını doldurmuş olması, ilçenin tüm yerleşkelerinde dış mekanda çalışmaya engel durumu olmaması, Marmara Ereğlisi ikametli olması, E sınıfı ehliyete sahip olması, SRC2 ve SRC4 belgeleri ile Psikoteknik belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005469635 olarak duyuruldu.

Marmara Ereğlisi Belediyesi kamu personeli alımına yukarıdaki şartları taşıyan ve başvurmak isteyen adayların 23 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını Çorlu İŞKUR hizmet merkezine veya İŞKUR internet sitesi üzerinden ve Alo 170 hattı üzerinden yapabilecekler.

marmara.jpg

İŞKUR kamu ilanlarını telefon uygulamamız ile inceleyebilirsiniz.

Telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 23 Mart 2020