Kamuya İŞKUR ile İnsan Kaynakları Uzmanı Alım İlanı 

Kamuya İŞKUR ile İnsan Kaynakları Uzmanı Alım İlanı 

Alımları devam eden İŞKUR kurum dışı kamu personel alım ilanı ile İstanbul Akıllı Kent işletmesi daimi kamu personeli alacak. Ayrıntılar haberimizde.

İŞKUR tarafından yapılan Kurum Dışı kamu personel alım ilanı ile İstanbul Belediyesi Akıllı Kant Teknolojileri işletmesi bünyesine daimi kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacak kamu personelleri İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışacak olup daimi olarak haftada 45 saat çalışma esasına göre Kağıthane Genel Merkez Binasında çalıştırılacak.

Yapılacak kamu alımında,

Adaylardan konusunda en az 5 yıl tecrübeli olması,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olması,

Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

Bordro hazırlama konusunda deneyimli, şirket içi görev değişikliği taleplerini değerlendirerek açık kadro ihtiyaçları doğrultusunda planlamaları gerçekleştirebilecek,

Etkili iletişim becerileri gelişmiş takım çalışmasına yatkın, SAP bilen, mevzuata hakim, analitik sonuç odaklı, ve insiyatif alabilen, planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş, bireysel motivasyonu yüksek olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular 20 Mart 2020 tarihine kadar kariyer.ibb.istanbul adresinden yapılacaktır. İlan ayrıntılarını incelemeniz için aşağıda yayınlandı.

istanbul-insan-kaynaklari-uzmani.jpg

Son Başvuru Tarihi: 20 Mart 2020