Kamuya Yeni Alım En Az İlkokul Mezun Temizlik Personeli Alımı Yapılıyor

Kamuya Yeni Alım En Az İlkokul Mezun Temizlik Personeli Alımı Yapılıyor

İŞKUR yeni iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan yeni ilan ile Belediye bünyesine en az ilkokul mezun temizlik personelleri alınıyor. Başvuruları başlayan kamu alımının ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR yeni kamu ilanı ile Tokat ili bünyesinde Çat Belediyesine temizlik personeli alımı yapılıyor. Çat Belediye Başkanlığı bünyesine alınacak 9 kişi Temizlik Personeli alımında personeller el ile cadde, sokak, park Vb. temizlik işlerinde çalıştırılacak. Başvurular Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne yapılacak.

Kariyer kamu İŞKUR kamu iş ilanıyla alınacak 9 Temizlik personeli geçiçi ve tam zamanlı olarak Çat Belediye Başkanlığı 60220 Tokat merkez adresinde çalıştırılacak. Adayların İŞKUR’a başvuruları sonrasında Belediye Başkanlığı Toplantı odasında 24 Şubat 2020 tarihinde kura çekilerek personeller belirlenecek.

Yayınlanan personel alımının ayrıntıları şu şekildedir.

Tokat İş İlanı

Çat Belediye Başkanlığı

Temizlik İşçisi 9 kişi alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olması, tercihen Tokat merkez ikametli olmaları şartları bulunmakta. İŞKUR iş ilan numarası 00005406029 olarak ilan edildi.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Adayların başvurularını yukarıdaki iş ilan numarası ile 18 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından, İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya alo 170 hattı üzerinden tamamlamaları gerekmektedir.

Tüm kamu alımlarını Kariyer Kamu telefon uygulamamız üzerinden ayrıntılı incelemek için uygulamamız yayındadır.

Kariyer Kamu telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 18 Şubat 2020