Kamuya Yeni Mezun da Olabilen  Engelli-Engelsiz Personeller

Kamuya Yeni Mezun da Olabilen Engelli-Engelsiz Personeller

İSPER tarafından İŞKUR’dan yayımlanmış olan ilanda Büyükşehir Belediye Başkanlığı engelli ve engelsiz yeni mezun da olabilen personel alacağını bildirdi. Alımlar İstanbul ili içinde yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi Personel Yönetim A.Ş tarafından engelli ve engelsiz personel alımı için ilan Yayımlandı. İstanbul  İSPER tarafından yayımlanmış olan ilan kapsamında halkla ilişiler tanıtım ve meslek elemanı alınacağı açıklandı.
Daimi 5 personel alınacağı bildirilmiş olan ilanda engelli veya engelsiz , yeni mezun veya deneyimli halkla ilişkiler tanıtım ve meslek elemanları alacak İSPER.  İlanda belirtilen çalışma saatleri 08.00-17.00 ve çalışma süresi 45 saattir. 

Görev Tanımı

Alınacak elemanlar müdürlük faaliyetlerinin yürütülmesinde görevlendirileceklerdir.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan tüm istek ve şikayetlerin toplanması ve değerlendirilmesi, arşiv ve dökümantasyon hizmetlerinin yürütülmesi, istatistiklerin, formların ve dosyaların oluşturulması görev alanlarındandır. Ayrıca Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında vatandaşın en sağlıklı ve en hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi için yöntemlerin araştırılması da görev tanımı içinde yer almaktadır. Çalışma yer İstanbul genelidir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER ilanına başvuracak olan kişiler için öğrenim şartı engelli adaylarda en az ilköğretim , diğer adaylarda en az lise olarak belirtilmiştir. Adayların T.C. vatandaşı olup istenilen öğrenim şartlarını taşımaları gerekmektedir. 

isper-002.png

İlan için başvurular 17.05.2021 günü başlayacak ve 22.05.2021 günü son bulacaktır. Başvurular başvuru@isper.istanbul  adresine e-mail gönderilerek yapılacaktır. Gerekli belgeler daha sonra istenecektir. Mülakat zamanı ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 22 Mayıs 2021