Karayolları 43 Personel Alımı

Karayolları 43 Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü yayınladığı ilan ile 43 kadrolu teknik personel alımını duyurdu. Alım sözlü sınav ile ilk defa atanacaklar için açıktan atama olarak yapılacaktır.

Karayolları Genel Müdürlüğü yeni yayınladığı ilan ile kadrolu 43 teknik personel alımını duyurdu. Alım sözlü sınav ile sonuçlandırılacaktır. Alınacaklar ilk defa atanmak üzere ilana çıkıldığı üzere açıktan atama olarak gerçekleşecektir.

Alımı Sivas, Kastamonu, Kars, Van, Ankara, Mersin, İzmir ve İstanbul şehirlerine yapılacaktır. Alınacaklar şehir planlayıcısı, elektrik elektronik mühendisi, makine mühendisi, inşaat mühendisi, matematikçi, yazılım mühendisi ve bilgisayar mühendisi olarak alınıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğüne İlk Defa Açıktan Atanacak Teknik Personel Hakkında Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümleri uyarınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine göre aşağıda teşkilatı (görev yeri), unvanı, sayısı, genel ve özel şartları belirtilen kadrolara sözlü sınav sonrası açıktan atama yapılacaktır.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları taşımak. 2018 yılı KPSS de KPSSP3 puan türünden (70) ve üzeri puan almış olması gerekmektedir.

Başvurular 10 Aralık 2018 ile 19 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

KGM 43 teknik personel alımı için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 19 Aralık 2018