Kariyer Kamu Bilecik İş İlanı! Belediye Bünyesine İŞKUR İle Lise Mezun Personeller Alınıyor

Kariyer Kamu Bilecik İş İlanı! Belediye Bünyesine İŞKUR İle Lise Mezun Personeller Alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanı Bilecik iline belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu personelleri alınacak. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Bilecik İŞKUR kamu iş ilanıyla Bayırköy Belediyesi bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan kamu alımında 1 kişi İnşaat Teknisyeni, 1 kişi lojistik Elemanı personel alımı yapılacak.

Belediye bünyesine yapılacak bu kamu alımlarında alınacak personeller daimi ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Adayların İŞKUR üzerinden başvuru yapmaları sonrasında İŞKUR tarafından başvuru listeleri belediyeye gönderilerek bu listedeki kişiler için Bayırköy Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda 24 Şubat 2020 tarihinde saat 12:00 da kura çekimi yapılacak.

Kariyer Kamu İŞKUR iş ilanı alım ayrıntıları şöyle;

İnşaat Teknisyeni 1 kişi personel alımında adayların en az lise ve dengi okul mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunması, Bilecik merkez ikameti olması şartları bulunmaktadır. Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00005399265 olarak yayınlandı.

Lojistik Elemanı (İş Makinesi Operatörü) 1 kişi alımında adayların En az lise ve dengi okul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunması, Forklif, Loder, Beko Loder operatörü sertifikasına sahip olması, Bilecik Merkez ikametli olması, SRC1,2,3,4 belgelerine sahip olması şartları bulunmaktadır. Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00005399295 olarak yayınlandı.

Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak 17 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 17 Şubat 2020