Kariyer Kamu TÜBİTAK Memur Alım İlanı! 5 Özel Güvenlik Memur Alınıyor

Kariyer Kamu TÜBİTAK Memur Alım İlanı! 5 Özel Güvenlik Memur Alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanı TÜBİTAK bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu personelleri alınacak. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

TÜBİTAK İŞKUR kamu iş ilanıyla kurum bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan kamu alımında 5 kişi Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı personel alımı yapılacak.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı bünyesine yapılacak bu kamu alımlarında alınacak personellerin çalışma şekli daimi ve deneme süreli olacak.

Adayların İŞKUR üzerinden başvuru yapmaları sonrasında TÜBİTAK İş Başvuru Formu, Özgeçmiş, Diploma Fotokopisi, Silahlı Özel Güvenlik Belgesi belgelerini 19 Şubat 2020 tarihinden itibaren 23 Şubat 2020 tarihine kadar sage.ik@tubitak.gov adresine e posta yoluyla göndermeleri gerekmekte. Sonrasında 27 Şubat 2020 tarihinde saat 14:00 da TÜBİTAK Mamak ANKARA yerleşkesinde noter huzurunda kura çekimi yapılacak.

Kariyer Kamu İŞKUR iş ilanı alım ayrıntıları şöyle;

Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı 5 kişi personel alımında adayların;

T.C. Vatandaşı olması,

Kamu haklarından yasaklanmış bulunmak veya devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmaması,

Önlisans(iki yıllık MYO Mezunu) mezunu olması,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı yada bulaşıcı hastalığı bulunmaması,

Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmaması,

Silahlı Özel Güvenlik Belgesine Sahip olması,

Vardiyalı çalışma gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmaması,

Kamera sistemleri izleme kullanma konusunda tecrübeli olması,

Özel Güvenli alanında çalışmış olanlar tercih edilecek.

Adayların Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları şartları bulunmaktadır.

Şartları sağlayan ve başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005396665 olup adayların İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak 14 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2020