Kastamonu İŞKUR Abana Belediyesi Kamu Alımı

Kastamonu İŞKUR Abana Belediyesi Kamu Alımı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kastamonu Abana Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu alımı yapılıyor. Yapılacak İŞKUR kamu alımı ayrıntıları haberde.

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kastamonu Abana Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu alımı yapılıyor. 1 kişi beden işçisi olarak yapılacak alımın şartları şöyle.

Kastamonu İş İlan

Abana Belediyesi

Beden İşçisi (işçi) olarak 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezun olması, 18 yaşından büyük olması, Abana ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005366818 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Bu kamu alımına başvuracak adayların alımın 5 ay 29 günlüğüne olduğunu ve geçici bir personel alımı olduğunu göz önünde bulundurması gerekmekte.

Belediye işçi alımında İŞKUR başvuruları sonrasında oluşan liste belediyeye gönderilerek Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı No:1 adresinde abana belediye başkanlığında 29 Ocak 2020 saat 14:00 da kura çekimi ile alınacak personeller belirlenecek.

İŞKUR Belediye Kamu iş ilanlarına başvurmak isteyen adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020