Kaymakamlık En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Kaymakamlık En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Kaymakamlık tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kaymakamlık tarafından İŞKUR üzerinde yayınlanan ilanda; kamyon şoförü ve greyder operatörü kadrolarında görevlendirmek üzere 2 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Belirtilen kadrolarda görev almak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 15 Mart 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurularda kullanılacak olan iş ilan numarası 00004872259 ve 00004872265 olarak belirtilmiştir.

Kamyon şoförü alımı için adayların; C sınıfı ehliyete sahip olması, SRC 4 belgesine sahip olması ve kamyon şoförü mesleğinde en az 5 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. Adaylarda aranan mezuniyet şartı en az ilköğretim mezunu olmak olarak belirtilmiştir.

Greyder operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; G sınıfı ehliyete sahip olmak, Greyder, Beko Loder, Ekskavatör belgelerinden en az birine sahip olmak yer almaktadır. Kamyon şoförü ve greyder operatörü alımında adayların Ayancık ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması da gerekmektedir.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Kura, 18 Mart 2019 tarihinde saat 10.00’da Ayancık Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2019