Kayseri Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı İlan Ayrıntıları

Kayseri Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı İlan Ayrıntıları

İŞKUR kamu iş ilanları ile yeni güvenlik görevlisi alımları devam ediyor. Yayınlanan Güvenlik görevlisi alım ilan ayrıntıları haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde İŞKUR üzerinden yayınlanan ve halen başvuru işlemleri süren Kayseri Üniversitesi bünyesine Güvenlik Görevlisi alımı devam ediyor.

Yayınlanan ilan ile alınacak Güvenlik Görevlisi kamu personelleri üniversite bünyesinde daimi ve tam zamanlı olarak Yenidoğan Mahallesi Turhan Baytop Sokak 38280 Melikgazi/Kayseri adresinde çalıştırılacaklar.

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak 2 kadın kamu personeli alımında adayların;

En az lise mezunu olması,

5188 Sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olması,

Temel eğitim sonrası çalışma süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması, kimlik kartı süresinin dolmasına en az 1 yıl kalmış olması ve valiliklerce verilen özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olması,
Adayların 18 yaşını tamamlamış, 45 yaşından gün almamış olması, (Son başvuru tarihi 15.05.2020 üzerinden hesaplanacak.)

Adayların Melikgazi, Kocasinan, Talas ikametli olmaları,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması,

Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmesi şartları bulunmaktadır.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru ve Diğer İşlemler

Kamu Güvenlik görevlisi alımı için Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanan 00005495405 İŞKUR iş ilan numarası ile adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya alo 170 hattı üzerinden yapmalar gerekmekte.

Başvurular sonrası Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü Senato Salonuna 22 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında noter huzurunda kura çekilecektir. Yapılacak kura çekilişi youtube üzerinden canlı yayınlanacak. Kura çekilişi sonrası alınacak personel sayısının dört katı personel sözlü sınavına katılmaya hak kazanacak. Sözlü sınav tarihi üniversitenin internet sitesi üzerinden duyurulacak.

Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını akıllı telefon uygulamamız ile incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020