Kınık Belediyesi KPSS Şartsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

Kınık Belediyesi KPSS Şartsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

Kınık Belediye Başkanlığı yayınladığı personel alımı ilanında Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı.

Kınık Belediye Başkanlığı’nca yayınlanan personel alımı ilanında lise mezunu adayların başvurabileceği güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Güvenlik görevlisi alımına başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 21 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004982175 olarak belirtilmiştir.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, lise mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Adaylarda aranan ikamet şartı Tokat ili Almus ilçesinde ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir. İstihdam edilecek olan personel daimi süreyle görevlendirilecektir.

Kınık Belediyesi güvenlik görevlisi alımı için işe alımlar kurayla yapılacaktır. 28 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Kınık Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 21 Mayıs 2019