Kırıkkale Üniversitesi KPSS Şartsız 11 İşçi Alımı Yapıyor

Kırıkkale Üniversitesi KPSS Şartsız 11 İşçi Alımı Yapıyor

Kırıkkale Üniversitesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan toplamda 11 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kırıkkale Üniversitesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere toplamda 11 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 15 Nisan 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numaraları 00004927569, 00004927482 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Kırıkkale Üniversitesi tarafından yayınlanan bu ilanlara sadece kişisel durumu “engelli”, “eski hükümlü” veya “TMY” olan adaylar başvuru yapabilmektedir.

Ayrıca adayların Kırıkkale ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. 30 Nisan 2019 tarihinde Kırıkkale Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde saat 14.00-15.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2019