Kıyı Emniyeti İŞKUR 5 Mühendis Alım İlanı

Kıyı Emniyeti İŞKUR 5 Mühendis Alım İlanı

Yapılan yeni İŞKUR iş ilanı ile Mühendis kamu personelleri alınıyor. Yayınlanan daimi işçi alım ilanı içeriği haberimizde.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR kamu işçi alımı ilanı ile bünyesine 5 kişi daimi Mühendis kamu işçi alıyor. 

Alınacak kamu personelleri Beylerbeyi Mahallesi Abdullahağa Cad. No:16/A Üsküdar İstanbul adresinde çalıştırılacaklar.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacak. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmakta.

Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alım süreci ile ilgili tüm duyurular müdürlüğün web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacak.

Mühendis olarak alınacak 5 kamu personeli adaylarının Uzakyol Başmühendis yeterliliğine sahip olması, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü mezunu olanların bu mühendislik alanında asgari 5 yıl hizmeti bulunması ve bunu işyerinden alacağı hizmet belgesi ve sosyal güvenlik kurumu hizmet dökümü ile belgelemesi (uzakyol başmühendis yeterlik şartı aranmayacaktır), konusu ile ilgili mevzuatlara hakim olması, analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmesi, Ms Office programlarını bilmesi, kamu personeli seçme sınavı P1 puanı en az 60 olması,

Adayların Denizcilik Fakültesi, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu ve üniversitelerin Makine Bölümü, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olması, bu talep kapsamında işe yerleştirilecek aday Makine Enspektörü unvanında istihdam edilecek.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005494951 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile başvurularını yapmaları veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları ilan edildi.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020