Kıyı Emniyeti İŞKUR ile 12 Uzakyol Birinci Zabiti Alım İlanı

Kıyı Emniyeti İŞKUR ile 12 Uzakyol Birinci Zabiti Alım İlanı

Yapılan yeni İŞKUR iş ilanı ile Uzakyol Zabiti kamu personeli alınıyor. Yayınlanan daimi işçi alım ilanı içeriği haberimizde.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR kamu işçi alımı ilanı ile bünyesine 12 kişi daimi Uzakyol Birinci Zabiti kamu işçi alıyor. Alınacak kamu personelleri müdürlük bünyesine daimi ve  bir ay deneme süreli olarak alınacaklar.

Alınacak kamu personelleri Beylerbeyi Mahallesi Abdullahağa Cad. No:16/A Üsküdar İstanbul adresinde çalıştırılacaklar.

Başvuru yapan ve/veya işe girmeye hak kazanan aday, işyerinde uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacak. Aksi halde 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmakta. Bu kapsamda işe başlayacak aday müdürlüğün öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alım süreci ile ilgili tüm duyurular müdürlüğün web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacak.

Uzakyol 1. Zabiti olarak alınacak 12 kamu İşçisi adaylarının en az Uzakyol 1.Zabiti yeterliliğine sahip olması, uzakyol 1. Zabit yeterliliğiyle ya da üst yeterlilikte en az bir ( 1 ) yıl deniz hizmeti bulunması ve bunu belgelemesi, yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olması, adayların Denizcilik Fakültesi, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu ve üniversitelerin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği bölümlerin birinden lisans düzeyinde mezun olması, kadın erkek 18 yaşından büyük olması, kamu personeli seçme sınavı P1 puan türünden en az 60 puanı olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005494950 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile başvurularını yapmaları veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları ilan edildi.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020