Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı!

Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı!

Resmi gazetede yayımlanan ilana göre Kocaeli üniversitesi 20 öğretim üyesi alımı yapacağını ilan etti. Detaylar haberimizde…

Resmi gazetede yayımlanan ilana göre Kocaeli üniversitesi 20 öğretim üyesi alımı yapacağını ilan etti. İlana göre 9 doktor öğretim üyesi 10 doçent 1 profesör alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru İçin Gerekenler belgeler ;

•    Nüfus cüzdanı fotokopisi
•    2 adet fotoğraf
•    Öğrenim belgesi fotokopisi
•    Özgeçmiş

Doçent olarak başvuru yapacak adaylar kimlik fotokopisi özgeçmiş vb. şeyleri başvuru formunu doldurarak üniversitenin resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapabilirle.

Doktor öğretim üyesi olarak başvuru yapacak adaylar. Akademik Personel Atama Yönergesinde yer alan puanlama şablonunu, doldurup, birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını da ekleyerek 4 takım fiziki olarak dosya hazırlanacaktır. Adaylar hazırlamış oldukları fiziksel dosya ile birlikte dosyadaki tüm bilgilere yer verilmek şartıyla 4 takım da taşınabilir belleğe ekleyerek sunacaklardır.

Başvurular 24 Temmuz 2020 de başlamış olup 8 Ağustos 2020 de bitmiş olacaktır. Başvurular üniversitenin resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 08 Ağustos 2020